Redragon Hylas H260 – Kufje lojrash RGB – Kufje lojrash me tingull stereo – Jastëkë të mëdhenj veshësh – Xbox One, Nintendo Switch, PS4/5, Mac, PC ose laptop

-% 99

$1.999,00 $18,00

Kategori: tag:

🎧 Hylas janë kufje stereo me një lidhje analoge 3,5 mm dhe saktësi të madhe të zërit. Drejtuesit e tij neodymium 50 mm ofrojnë qartësi unike të tingullit, të përmirësuar nga izolimi pasiv i përsosur i ofruar nga kupat rrethore. Përgatituni të dëgjoni çdo detaj: zjarrin e armikut, hapat e kundërshtarëve tuaj, rimbushjen e municioneve nga një ndërhyrës i fshehur.
🎤 100% i optimizuar në mënyrë që zëri juaj të jetë gjithmonë protagonist, mikrofoni Hylas është i gjithanshëm, me një krah fleksibël dhe teknologji për anulimin e zhurmës dhe ekos. Për më tepër, përshtatësi TRRS i përfshirë në kuti ju lejon të bashkoni lidhësit e altoparlantit dhe mikrofonit në një prizë të vetme, duke fituar kështu mundësinë, për shembull, të përdorimit të Hylas në një pajisje celulare pa humbje të mikrofonit. Bëjeni veten të dëgjuar!
🌈 Nëse nuk jeni indiferentë ndaj estetikës së tavolinës suaj, Hylas ju japin atë shtesë që ushqen dëshirën tuaj për bukuri: ato janë të pajisura me një sistem ndriçimi të pasëm RGB të ndritshëm, shumëngjyrësh dhe dinamik, i mundësuar nga një lidhës i pavarur USB. Dritë që kënaq sytë dhe që kamera thjesht e do. Trajtojeni veten, tregojini ato pak.
Hylas ndihen vërtet mirë. Kupat e tij janë të pajisura me mbushje të trashë dhe të rehatshme, dhe shiriti i tij shumë fleksibël i kokës ka një jastëk prej lëkure që përshtatet pa probleme në kokë. Ti i provon dhe nuk ka kthim prapa: ti i ruan.
E shpejtë, praktike. Hylas përmban një kontroll të integruar të volumit që ju lejon të mbani shpejt dhe me lehtësi nivelet e audios në pikën tuaj, pa ndërprerë lojën tuaj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Redragon Hylas H260 – Kufje lojërash RGB – Kufje lojrash me tingull stereo – Mbështetje të mëdha veshi – Xbox One, Nintendo Switch, PS4/5, Mac, PC ose laptop pajtueshmëri”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Redragon Hylas H260 – Kufje lojrash RGB – Kufje lojrash me tingull stereo – Jastëkë të mëdhenj veshësh – Xbox One, Nintendo Switch, PS4/5, Mac, PC ose laptop
Redragon Hylas H260 – Kufje lojrash RGB – Kufje lojrash me tingull stereo – Jastëkë të mëdhenj veshësh – Xbox One, Nintendo Switch, PS4/5, Mac, PC ose laptop

$1.999,00 $18,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta