Rii GP100 SNES Kontrollues Retro USB Super Nintendo, kontrollues i kompjuterit USB, kontrollues Raspberry Pi për Windows PC / MAC / Raspberry Pi (2 paketë) (Gri)

$9,99

Kategori: tag:

E përputhshme me Windows 98/ME/Vista/2000/2003/XP/7/8/8.1/10, GNU/Linux, Ubuntu, Mac OS X, Nintendo Emulators, Raspberry Pi, Raspberry PI 2 Model B, Retro Pi OS, RetroPie SHKP, Sistemi Retropi. Nuk keni nevojë të instaloni ndonjë softuer. Plug&Play
Telekomanda e përgjithshme USB. Nëse programi ose aplikacioni juaj lejon hyrjen e kontrolluesit USB, mund ta përdorni në mënyrë origjinale në të pa instaluar drejtues ose arnime. Thjesht duhet të futeni në një port USB dhe jeni gati për të shkuar.
Punon me shumicën e emulatorëve. Shkarkoni çdo emulator falas ose falas të Google dhe bëni të njëjtën gjë me ROMS
Kontrollues i pajtueshëm, jo ​​origjinal nga SNES. Funksionon njësoj si origjinali me Raspberry Pi. Kabllo 1,5 metra. Butona super të ndjeshëm dhe me saktësi të lartë
Funksionet: 6 butona zjarri, një buton «Start» dhe një buton «Zgjidh». Kryq i kontrollit të lëvizjes. Përfundime me cilësi të lartë në një dizajn klasik retro. Përshtatet në mënyrë të përkryer në dorë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Rii GP100 SNES Retro USB Super Nintendo Controller, USB PC Controller, Raspberry Pi Controller për Windows PC / MAC / Raspberry Pi (2 Paketë) (Gri)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Rii GP100 SNES Kontrollues Retro USB Super Nintendo, kontrollues i kompjuterit USB, kontrollues Raspberry Pi për Windows PC / MAC / Raspberry Pi (2 paketë) (Gri)
Rii GP100 SNES Kontrollues Retro USB Super Nintendo, kontrollues i kompjuterit USB, kontrollues Raspberry Pi për Windows PC / MAC / Raspberry Pi (2 paketë) (Gri)

$9,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta