Nacon–RiMS Racing (XBX)

$27,99

Kategori: tag:

Bëhuni më shumë se një shofer në RiMS Racing; riMS Racing është loja e parë simuluese e motoçiklizmit që kombinon sfidën realiste të drejtimit me inxhinierinë dhe mekanikën; Ngasni biçikletat më të fuqishme në botë dhe optimizoni performancën e tyre duke ndërruar pjesë dhe duke analizuar të dhënat në kohë reale
12 biçikleta të rikrijuara me saktësi të disponueshme në lojë; kontrolloni mekanikën e biçikletave për një përvojë optimale simulimi
Më shumë se 500 pjesë këmbimi zyrtare dhe më shumë se 200 pajisje zyrtare për pilotin
Qarqe të ndryshme në të cilat do të testoni zotërimin tuaj të motoçikletës; rikrijoni të gjitha rreziqet e garës me fizikë ultra-realiste
Niveli i personalizimit që nuk është parë më parë; Analizoni sjelljen e biçikletës në kohë reale si kalorës për të optimizuar konfigurimin tuaj

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Nacon – RiMS Racing (XBX)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Nacon–RiMS Racing (XBX)
Nacon–RiMS Racing (XBX)

$27,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta