ASUS DSL-N16 – Modem-Ruter ADSL N300 me valë

Ruteri me valë ASUS DSL-N16 me një brez të vetëm (2,4 GHz) Ethernet i shpejtë i zi

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “ASUS DSL-N16 – Wireless ADSL N300 Modem-Router”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

ASUS DSL-N16 – Modem-Ruter ADSL N300 me valë
ASUS DSL-N16 – Modem-Ruter ADSL N300 me valë

$42,57

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta