Modemi i ruterit Tenda D301 N300 WiFi WiFi (300 Mbps, 2 antena 5 dBi, 2,4 GHz, USB 2.0, 4 porte WAN/LAN 10/100 Mbps, MIMO, WPS, IPTV)

Shpejtësia e transmetimit deri në 300 Mbps duke arritur një mbulim të gjerë me valë në të gjithë shtëpinë tuaj
2 antena x 5dBI mundësojnë transmetimin e videos me definicion të lartë, lojërat në internet dhe ndarjen e skedarëve
Porta USB 2.0. për të lidhur një disk të jashtëm me rrjetin tuaj, duke ju lejuar të ndani skedarë.
Pajisja gjithëpërfshirëse: kombinon funksionalitetin e modemit ADSL 2/2 +, ruterit WiFi dhe çelësit me 4 porte
Përdor reflektimet e sinjalit për të reduktuar pikat e vdekura duke siguruar performancë dhe stabilitet më të lartë falë teknologjisë MIMO
Garanton mbrojtje nga rrufeja deri në 6000 volt, duke qenë ideale për vendet ku stuhitë ndodhin shpesh
Shërbimi pas shitjes: Nëse keni ndonjë problem me produktet, mos ngurroni të na dërgoni email në support.es@tenda.cn dhe telefononi 34911627141. Ekipi teknik i Tenda do t'ju ofrojë zgjidhje profesionale.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ruter i modemit WiFi WiFi N301 Tenda D300 (300 Mbps, 2 antena 5 dBi, 2,4 GHz, USB 2.0, 4 porte WAN/LAN 10/100 Mbps, MIMO, WPS, IPTV)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Modemi i ruterit Tenda D301 N300 WiFi WiFi (300 Mbps, 2 antena 5 dBi, 2,4 GHz, USB 2.0, 4 porte WAN/LAN 10/100 Mbps, MIMO, WPS, IPTV)
Modemi i ruterit Tenda D301 N300 WiFi WiFi (300 Mbps, 2 antena 5 dBi, 2,4 GHz, USB 2.0, 4 porte WAN/LAN 10/100 Mbps, MIMO, WPS, IPTV)

$21,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta