Ruajtja e të dhënave të jashtme shumëngjyrësh VERBATIM

$16,49

Kategori: tag:

Ndërfaqja USB 3.0
Shumë i përshtatshëm
Producto de calidad
Fuqia e autobusit USB

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “VERBATIM Multicolor External Ruajtja e të Dhënave”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Ruajtja e të dhënave të jashtme shumëngjyrësh VERBATIM
Ruajtja e të dhënave të jashtme shumëngjyrësh VERBATIM

$16,49

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta