Samsung ECST66ZZBPSE1 – Kamera fotografike dixhitale 16 MP (ekran 2.7 inç, zmadhimi optik 5 x, video HD), ngjyrë argjendi

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Samsung ECST66ZZBPSE1 – Kamera fotografike dixhitale 16 MP (ekran 2.7 inç, zmadhimi optik 5 x, video HD), ngjyrë argjendi”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Samsung ECST66ZZBPSE1 – Kamera fotografike dixhitale 16 MP (ekran 2.7 inç, zmadhimi optik 5 x, video HD), ngjyrë argjendi
Samsung ECST66ZZBPSE1 – Kamera fotografike dixhitale 16 MP (ekran 2.7 inç, zmadhimi optik 5 x, video HD), ngjyrë argjendi

$78,84

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta