Samsung LU32R592CWRXEN – 32” 4K 3840×2160 Monitor i lakuar pa kornizë, LED, UHD, 60Hz, 4ms,1500R, 2500:1, Rregullimi i animit, Lojëra, Gri e errët

$399,00

Monitor i lakuar pa kornizë Samsung U32R592 32" me rezolucion 4K (3840×2160) dhe lakim ekrani 1500R
Raporti i kontrastit 2500:1, pa HDR10
Konturet dhe qoshet e lakuara, mbulesa e pasme me teksturë pëlhure dhe një ekran me 3 anë pa korniza
Modaliteti i lojës menjëherë optimizon kontrastin e imazhit
Përbëhet nga lidhja HDMI 2.0, rregullimi i pjerrësisë dhe filtri i dritës blu

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Samsung LU32R592CWRXEN – 32” 4K 3840×2160 Monitor pa kornizë të lakuar, LED, UHD, 60Hz, 4ms,1500R, 2500:1, rregullim i animit, Lojëra, Gri e errët”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Samsung LU32R592CWRXEN – 32” 4K 3840×2160 Monitor i lakuar pa kornizë, LED, UHD, 60Hz, 4ms,1500R, 2500:1, Rregullimi i animit, Lojëra, Gri e errët
Samsung LU32R592CWRXEN – 32” 4K 3840×2160 Monitor i lakuar pa kornizë, LED, UHD, 60Hz, 4ms,1500R, 2500:1, Rregullimi i animit, Lojëra, Gri e errët

$399,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta