Samsung TV QLED 4K 2022 65Q64B – TV inteligjent 65″ me rezolucion 4K, 100% volum ngjyrash, procesor QLED 4K Lite, Quantum HDR10+, Multi View dhe modalitet i lojës panoramike dhe Alexa e integruar

$1.099,99

Kategori: tag:

Vëllimi 100% i ngjyrave: Shndërron dritën në më shumë se 1.000 miliard ngjyra, në çdo nivel ndriçimi, me teknologjinë inorganike Quantum dot.
Quantum HDR10+: Përjetoni fuqinë e çdo imazhi përtej çdo standardi, duke nxjerrë në pah detaje dhe kontrast.
Shikim i shumëfishtë: Shijoni deri në 4 përmbajtje në të njëjtën kohë duke e ndarë televizorin tuaj në shumë ekrane. Zgjidhni madhësinë dhe vëllimin e secilit prej tyre.
Modaliteti i lojërave panoramike dhe Shiriti i lojës 2.0: Përfitoni sa më shumë nga loja juaj duke pasur një pamje më të plotë me raportin e ekranit në 21:9 ose 32:9 dhe me aksesin e shpejtë te cilësimet me Game Bar të ri.
Q-Symphony: Shijoni të gjithë altoparlantët menjëherë. Kjo teknologji ekskluzive Samsung përzien tingujt nga televizori juaj me shiritin tuaj të zërit, pa e anuluar asnjërën.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Samsung TV QLED 4K 2022 65Q64B – 65″ TV inteligjent me rezolucion 4K, 100% volum ngjyrash, procesor QLED 4K Lite, Quantum HDR10+, Multi View dhe modalitet i lojës panoramike dhe Alexa e integruar”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Samsung TV QLED 4K 2022 65Q64B – TV inteligjent 65″ me rezolucion 4K, 100% volum ngjyrash, procesor QLED 4K Lite, Quantum HDR10+, Multi View dhe modalitet i lojës panoramike dhe Alexa e integruar
Samsung TV QLED 4K 2022 65Q64B – TV inteligjent 65″ me rezolucion 4K, 100% volum ngjyrash, procesor QLED 4K Lite, Quantum HDR10+, Multi View dhe modalitet i lojës panoramike dhe Alexa e integruar

$1.099,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta