SanDisk SDSSDA-240G Plus – 240 GB Disk i brendshëm në gjendje të ngurtë, SATA III SSD, me deri në 530 MB/s, Ngjyra e zezë

Deri në 20 herë më shpejt se një hard disk standard
Fillimi, mbyllja më e shpejtë, ngarkimi dhe përgjigja e aplikacionit
240 GB: shpejtësi leximi / shkrimi deri në 535MB / s / 445MB / s
Ofron rezistencë të provuar të goditjeve dhe dridhjeve

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “SanDisk SDSSDA-240G Plus – Disk i brendshëm në gjendje solide 240 GB, SATA III SSD, me deri në 530 MB/s, Ngjyra e zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

SanDisk SDSSDA-240G Plus – 240 GB Disk i brendshëm në gjendje të ngurtë, SATA III SSD, me deri në 530 MB/s, Ngjyra e zezë
SanDisk SDSSDA-240G Plus – 240 GB Disk i brendshëm në gjendje të ngurtë, SATA III SSD, me deri në 530 MB/s, Ngjyra e zezë

$33,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta