SanDisk Ultra 128 GB Dual Type-C - USB 3.1, USB Flash Memorie, Ngjyra e zezë

$20,19

Kategori: tag:

Transferoni lehtësisht përmbajtjen midis telefonave inteligjentë, tabletëve dhe kompjuterëve
Lironi hapësirë ​​në telefonin tuaj inteligjent Android me 16 GB, 32 GB, 64 GB ose 128 GB hapësirë ​​ruajtëse të menjëhershme për pajisjet USB Type-C
Dizajn i anulueshëm me një lidhje USB Type-C të kthyeshme dhe një lidhës tradicional USB
Performancë Hi-Speed ​​USB 3.1 deri në 150MB / s
Aplikacioni SanDisk Memory Zone (i disponueshëm në Google Play) ju lejon të menaxhoni dhe rezervoni me lehtësi përmbajtjen tuaj në smartphone dhe tablet
Lloji i memories kompjuterike: DDR3L 1600 sdram
Ju lutemi kontrolloni lidhjen e faqes së internetit për më shumë detaje në lidhje me përputhshmërinë dhe gjithashtu manualin e përdoruesit.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “SanDisk Ultra 128 GB Dual Type-C – USB 3.1, USB Flash Memory, Ngjyra e zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

SanDisk Ultra 128 GB Dual Type-C - USB 3.1, USB Flash Memorie, Ngjyra e zezë
SanDisk Ultra 128 GB Dual Type-C - USB 3.1, USB Flash Memorie, Ngjyra e zezë

$20,19

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta