Seagate One Touch Hub, 6TB, Hard Disk i Jashtëm, USB-C, USB 3.0, për Desktop, Laptopë dhe Mac, Plani 4-mujor i Fotografisë Adobe Creative Cloud (STLC6000400)

$121,33

Kategori: tag:

ZGJERIMI I DESKTOPIT EXT.DRIVE18TBEXT
Një hard disk i jashtëm me fjalëkalim dhe qendër USB për të mbrojtur skedarët tuaj dixhitalë
Përputhshmëri jashtë kutisë me kompjuterët Windows dhe Mac
Përfshin softuerin rezervë Seagate Toolkit për kopje rezervë me një klikim, planifikim dhe dyfishim të skedarëve
Shijoni paqen mendore afatgjatë me një garanci të kufizuar dyvjeçare dhe shërbime të rikuperimit të të dhënave të shpëtimit
Pajisjet e përputhshme: dron

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Seagate One Touch Hub, 6TB, Hard Disk i Jashtëm, USB-C, USB 3.0, për Desktop, Laptopë dhe Mac, Plani 4-mujor i Fotografisë Adobe Creative Cloud (STLC6000400)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Seagate One Touch Hub, 6TB, Hard Disk i Jashtëm, USB-C, USB 3.0, për Desktop, Laptopë dhe Mac, Plani 4-mujor i Fotografisë Adobe Creative Cloud (STLC6000400)
Seagate One Touch Hub, 6TB, Hard Disk i Jashtëm, USB-C, USB 3.0, për Desktop, Laptopë dhe Mac, Plani 4-mujor i Fotografisë Adobe Creative Cloud (STLC6000400)

$121,33

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta