Razer Thresher për kufje lojrash me valë PlayStation për PlayStation dhe PC, jetëgjatësi 16-orëshe e baterisë, kontroll në vesh, jastëkë veshësh prej lëkure artificiale, e zezë/blu

$99,99

Lidhja me valë dhe me tela: Ndërsa pushoni me disa raunde në shtëpi, shijoni lirinë e plotë nëpërmjet një lidhjeje pa tel 2,4 GHz ose thjesht lidhini ato për besueshmërinë më të mirë nëpërmjet një lidhjeje me 3,5 tela. .XNUMX mm ndërsa konkurroni gjatë fazës intensive të një kampionat
Kontrollet në vesh: Bëni rregullime të shpejta sa herë që dëshironi pa humbur fokusin; kontrollet e përshtatshme në vesh ju lejojnë të kontrolloni mikrofonin dhe volumin master menjëherë, pa ndërprerë lojën tuaj
Jastëkë veshësh me lesh artificiale të lehta: Jastëkët e lehtë të veshit janë bërë me shkumë memorie dhe lesh artificial, kështu që përshtaten në mënyrë optimale me formën e kokës suaj; plus, mbulesat e veshit kanë një gropë për t'ju mbajtur rehat kur mbani syze
Kontrolli i mikrofonit: Mbani gjithmonë në kontroll nivelet e volumit me funksionin e kontrollit të mikrofonit, i cili lejon që komunikimi ndërmjet anëtarëve të ekipit të jetë i qartë dhe real, edhe në mjedise të zhurmshme
Me zë të lartë, të qartë dhe tepër realist: Zhyt veten në thellësinë e veprimit; Razer Thresher për dizajnin rrethues të PS4 me njësi të fuqishme drejtuese 50 mm jep një audio tepër të gjallë, të pastër kristal, duke kapërcyer hendekun midis lojës dhe realitetit
Licencuar zyrtarisht për PlayStation 4 dhe do të punojë në PlayStation 5, subjekt i miratimit të produktit përfundimtar nga Sony Interactive Entertainment

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Razer Thresher për kufje lojërash me valë të PlayStation për PlayStation dhe PC, jetëgjatësi 16 orë e baterisë, kontroll në vesh, jastëkë veshësh prej lëkure artificiale, e zezë/blu”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Razer Thresher për kufje lojrash me valë PlayStation për PlayStation dhe PC, jetëgjatësi 16-orëshe e baterisë, kontroll në vesh, jastëkë veshësh prej lëkure artificiale, e zezë/blu
Razer Thresher për kufje lojrash me valë PlayStation për PlayStation dhe PC, jetëgjatësi 16-orëshe e baterisë, kontroll në vesh, jastëkë veshësh prej lëkure artificiale, e zezë/blu

$99,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta