Shirit LED WIFI 10 m, Shirita Dritash LUXONIC RGB 5050 SMD, Sinkronizimi me muzikë, Shirit LED i kontrolluar nga aplikacioni i telefonit inteligjent, funksionon me Alexa, Google Home

【Aplikacioni i telefonave inteligjentë】Aplikacioni është i përputhshëm me të gjitha llojet e telefonave inteligjentë, sistemet Android/IOS. Pasi të lidheni me WIFI 2.4 GHz, mund të kontrolloni shiritin LED 10M RGB sipas dëshirës. Është gjithashtu në përputhje me Alexa, Google Home.
【Sinkronizimi i ritmit të muzikës】Efekti i dritës i RGB 10M LED Strip WIFI mund të ndjekë muzikën ose regjistrimin e zërit, të kërcejë me zërin ose muzikën tuaj, gjë që do t'ju sjellë më shumë argëtim.
【Miliona opsione ngjyrash】 Ka miliona ngjyra që mund të zgjidhen nga këto shirita LED 5050 RGB WIFI. Ju gjithashtu mund të zgjidhni çdo ngjyrë që ju jep ngjyra të pakufizuara.
【Instalim i lehtë dhe i përshtatshëm】 Kompleti i plotë i shiritave LED përfshin 2 drita LED me shirita LED të papërshkueshëm nga uji IP65 x 5M, furnizim me energji 1V të miratuar nga UL, 12 marrës sinjali WIFI. Shirit i përmirësuar, shirit LED më i fortë, vetëngjitës, i lehtë për t'u instaluar.
【Rrip LED i papërshkueshëm nga uji i shiritit WIFI】Rripat LED 2x5M të jashtëm janë të mbuluar me EPOXY, kështu që mund t'i vendosni jashtë ose në banjë, mos u shqetësoni për spërkatjen e ujit ose motin e keq si shiu apo bora. Vetëm një shënim: shiriti LED 5050 RGB është i papërshkueshëm nga uji, por furnizimi me energji elektrike nuk është.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Frip LED WIFI 10 m, shirita dritash LUXONIC RGB 5050 SMD, sinkronizohen me muzikë, shirit LED i kontrolluar nga aplikacioni i telefonit inteligjent, funksionon me Alexa, Google Home”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Shirit LED WIFI 10 m, Shirita Dritash LUXONIC RGB 5050 SMD, Sinkronizimi me muzikë, Shirit LED i kontrolluar nga aplikacioni i telefonit inteligjent, funksionon me Alexa, Google Home
Shirit LED WIFI 10 m, Shirita Dritash LUXONIC RGB 5050 SMD, Sinkronizimi me muzikë, Shirit LED i kontrolluar nga aplikacioni i telefonit inteligjent, funksionon me Alexa, Google Home

$26,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta