SanDisk Ultra 3.0GB USB 16 Flash Drive, Shpejtësia e Leximit deri në 130MB/s

$9,38

Kategori: tag:

Deri në 10 herë më shpejt se standardi USB 2.0
Shpejtësi leximi deri në 100 MB / s
Transferoni një film të plotë në më pak se 40 sekonda
Mbani skedarët tuaj privatë privat me softuerin SanDisk SecureAccess (përfshirë)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “3.0 GB SanDisk Ultra USB 16 Flash Drive, shpejtësi leximi deri në 130 MB/s”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

SanDisk Ultra 3.0GB USB 16 Flash Drive, Shpejtësia e Leximit deri në 130MB/s
SanDisk Ultra 3.0GB USB 16 Flash Drive, Shpejtësia e Leximit deri në 130MB/s

$9,38

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta