Sistemet TD – Televizorë LED 32 inç – Garanci 3 vjet – Modeli K32DLG12H 2021

-% 30

$199,00 $139,00

✅ Televizorë LED jo Smart 32 inç. Rezolucioni 1366 x 768 piksele (HD), efikasiteti i energjisë F, tingulli Dolby Digital Plus.
✅ Lidhjet: 3x HDMI, 1x USB, hyrje video e përbërë, hyrje komponenti, porta e përbashkët e ndërfaqes CI+, dalje audio dixhitale, dalje e kufjeve.
✅ Tuner dixhital DVB-T2/C/S2, i përshtatshëm për të gjitha vendet e Bashkimit Europian. Tuner i gjeneratës së dytë.
✅ Funksioni PVR, regjistrues media USB dhe luajtësi.
✅ Aksesorë: Telekomanda me bateri të përfshira. Tekste në ekran (OSD) në spanjisht, anglisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht dhe portugalisht. Manuali i përdorimit në spanjisht, anglisht.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “TD Systems – Televizorë Led 32 Inç – Garancia 3 vjet – Model K32DLG12H 2021”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sistemet TD – Televizorë LED 32 inç – Garanci 3 vjet – Modeli K32DLG12H 2021
Sistemet TD – Televizorë LED 32 inç – Garanci 3 vjet – Modeli K32DLG12H 2021

$199,00 $139,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta