Systor Multimedia Flash Backup Center + 1 deri në 7 SATA Blu-Ray Duplicator - Rezervoni disqe të ndryshëm Flash (USB/SD/CF/MS/MMC) në DC/DVD/BD/BD-R/BDXL (SYS07MBBD)

$2.450,00

Kategori: tag:

PLOTËSISHT TË VEÇANTA: Nuk kërkohet kompjuter ose softuer
GARANCI: 1 vit në pjesë, 3 vjet në punë, mbështetje teknike gjatë gjithë jetës
DISC EXTENSION: Lejon një kartë memorie me shumë të dhëna që tejkalon kapacitetin e një CD, DVD ose BD të vetme, të vendoset automatikisht në shumë CD, DVD ose BD.
TEKNOLOGJIA MULTI-SENSIONALE: Lejon disa karta memorie flash të vendosen në një CD, DVD ose BD të vetme
DUPLIKIMI I DISKUT: Kopjoni CD me audio, CD video, DVD Video, BD Video dhe pothuajse çdo disk të dhënash CD, DVD ose BD nga disku në disk në minuta.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Qendrën e kopjimit të Flash Multimedial Systor + 1 deri në 7 SATA Blu-Ray Duplicator– Rezervoni memorie të ndryshme flash (USB/SD/CF/MS/MMC) në DC/DVD/BD/BD-R/ BDXL (SYS07MBBD )”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Systor Multimedia Flash Backup Center + 1 deri në 7 SATA Blu-Ray Duplicator - Rezervoni disqe të ndryshëm Flash (USB/SD/CF/MS/MMC) në DC/DVD/BD/BD-R/BDXL (SYS07MBBD)
Systor Multimedia Flash Backup Center + 1 deri në 7 SATA Blu-Ray Duplicator - Rezervoni disqe të ndryshëm Flash (USB/SD/CF/MS/MMC) në DC/DVD/BD/BD-R/BDXL (SYS07MBBD)

$2.450,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta