Sony A6000 – Kamera EVIL 24 MP (ekran 3″, stabilizues optik, video Full HD, WiFi, Sony Minolta), e zezë – Kit Trupi me lente 16 – 50 mm me stabilizues imazhi

$554,23

Kategori: tag:

Sensori 24 MP me përmasa 23,5 mm x 16,5 mm dhe teknologji CMOS
Lente 16 - 50 mm
Ekran LCD 3 inç
Stabilizues optik i imazhit
Regjistrim video 1080p Full HD
Pesha e produktit: 345g

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera Sony A6000 – 24 MP EVIL (ekran 3″, stabilizues optik, video Full HD, WiFi, Sony Minolta), i zi – Kompleti i trupit me lente 16 – 50 mm me stabilizues imazhi”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sony A6000 – Kamera EVIL 24 MP (ekran 3″, stabilizues optik, video Full HD, WiFi, Sony Minolta), e zezë – Kit Trupi me lente 16 – 50 mm me stabilizues imazhi
Sony A6000 – Kamera EVIL 24 MP (ekran 3″, stabilizues optik, video Full HD, WiFi, Sony Minolta), e zezë – Kit Trupi me lente 16 – 50 mm me stabilizues imazhi

$554,23

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta