Sony Alpha ILCE-7K - Kamera EVIL (sensori me kornizë të plotë 35 mm, 24.3 Mp, përpunim 16-bit, shikues OLED, video Full HD, Wi-Fi dhe NFC, lente 28-70 mm f/3.5-5.6 OSS), e zezë ngjyrë

$1.297,97

Kategori: tag:

Sensori me kornizë të plotë 35 mm 24.3 MP
Procesori BIONZ X
Riprodhimi i detajeve dhe reduktimi i difraksionit
Veshje dhe sistem kundër pluhurit
Përmasat e produktit 4,8 x 12,7 x 9,4 cm

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Sony Alpha ILCE-7K – Kamera EVIL (sensori me kornizë të plotë 35 mm, 24.3 Mp, përpunim 16-bit, shikues OLED, video Full HD, Wi-Fi dhe NFC, lente 28-70 mm f) / 3.5-5.6 OSS), e zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sony Alpha ILCE-7K - Kamera EVIL (sensori me kornizë të plotë 35 mm, 24.3 Mp, përpunim 16-bit, shikues OLED, video Full HD, Wi-Fi dhe NFC, lente 28-70 mm f/3.5-5.6 OSS), e zezë ngjyrë
Sony Alpha ILCE-7K - Kamera EVIL (sensori me kornizë të plotë 35 mm, 24.3 Mp, përpunim 16-bit, shikues OLED, video Full HD, Wi-Fi dhe NFC, lente 28-70 mm f/3.5-5.6 OSS), e zezë ngjyrë

$1.297,97

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta