Nintendo Switch Sports

Lojtarët do të duhet të hedhin me raketa, të godasin dhe të thyejnë rrugën e tyre drejt fitores në këtë koleksion sportiv që i vendos ata në thellësi të aksionit!
Ata mund të luajnë personalisht ose në internet me familjen dhe miqtë, ose të sfidojnë lojtarë nga e gjithë bota në këtë këst të ri të serisë klasike Wii Sports.
Lojtarët do të garojnë në gjashtë sporte duke përdorur kontrollorët Joy-Con, duke përfshirë futbollin, volejbollin, bowling, tenis, badminton dhe chambara (një lloj lufte me shpatë). Lëvizjet që ata bëjnë në realitet do të riprodhohen me besnikëri në lojë.
Për më tepër, lojtarët do të jenë në gjendje të përdorin kontrolluesin Joy-Con në kombinim me aksesorin e rripit të këmbës (të përfshirë me versionin fizik të lojës) për të goditur topin në modalitetin "Duel Soccer".
Merr disa pajisje të lezetshme për avatarin tënd për t'u veshur ndërsa luan! Konkurroni në ndeshje për të fituar pikë, më pas shpengoni ato për një pamje të re vrasëse.
Mblidhni familjen dhe miqtë tuaj para televizorit për të kaluar një kohë të mirë, ose lidheni me ta në internet në 4 seanca private

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Nintendo Switch Sports”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Nintendo Switch Sports
Nintendo Switch Sports

$39,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta