Stilolapsa me prekje Pena e gjatë stilolapsi për tabletë Ipad Stylus Stilolapsa celularë për ekranet me prekje Paketa 4: ari + ari rozë + argjend + e zezë

MBROJTËSI UNIVERSAL DHE MBI EKRANIN: 100% i pajtueshëm me të gjitha pajisjet me ekran me prekje, Apple iPad, iPhone, Kindle Fire Microsoft Surface dhe shumë të tjera. Punon me mbrojtësin e ekranit në mënyrë të ndjeshme dhe të saktë.
KËSHILLA SHUMË TË GJAT PËR TRUPI DHE FIBRA: Lapsi i dizajnuar elegant me 19 cm në 7,5 inç të gjatë do të jetë ndoshta lapsi më i gjatë që keni parë ndonjëherë. Gjatësia bujare do t'ju lejojë ta mbani rehat dhe të arrini shumë lehtë ekranin tuaj me prekje. Me një trup ekstra të gjatë dhe të hollë prej alumini 7,5 inç (i përsosur për lojëra) dhe një majë fibrash të veshur me reagim që është shumë më reaguese se një majë e zakonshme gome.
KËSHILLA ULTRA SLIM 3 mm: Maja e fibrës hibride me mikro endur me rreze 3 mm është maja më e hollë dhe më e përgjegjshme e fibrës në dispozicion. Trup alumini me majë fibra hibride të endura mikro dhe ka një ndjesi të këndshme të një stilolapsi të vërtetë. 100% i pajtueshëm me të gjitha pajisjet e panelit me prekje si iPod, iPad, iPhone, tabletët Kindle dhe më shumë.
LEHT TË ZËVENDËSUAR: Përfshin këshilla shtesë të fibrave. Zëvendësimi mund të bëhet lehtësisht në një sekondë pa një mjet. Jetëgjatësia e këtij stilolapsi mund të zgjatet për sa kohë që ka këshilla zëvendësuese. Ato mund të zëvendësohen në 2 sekonda! Ju lutemi rishikoni foton tonë dhe videon udhëzuese.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Stilolapsa me ekran me prekje Stilus i gjatë për tabletë Ipad Stylus Stilolapsa me ekran me prekje të telefonave celularë Paketa 4: Ari + Artë rozë + Argjend + E zezë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Stilolapsa me prekje Pena e gjatë stilolapsi për tabletë Ipad Stylus Stilolapsa celularë për ekranet me prekje Paketa 4: ari + ari rozë + argjend + e zezë
Stilolapsa me prekje Pena e gjatë stilolapsi për tabletë Ipad Stylus Stilolapsa celularë për ekranet me prekje Paketa 4: ari + ari rozë + argjend + e zezë

$16,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta