Tabletë grafike HUION HS611, Tableta për vizatim profesional me stilolaps dixhital PW500, të pajisur me butona prekjeje multimediale (luajtje muzike), ideale për të punuar nga shtëpia dhe mësim në distancë

$89,99

Kategori: tag:

🎧Tableti juaj është i zi, por tableti im mund të jetë ndryshe. Space Grey karakterizohet nga profesionalizmi i tij, pa cenuar natyrën frymëzuese të ngjyrave. Ngjyrat shtohen me spërkatje, gjë që e bën ngjyrën më uniforme dhe të lëmuar. Për më tepër, aksionet në panelin e kontrollit mund t'i ndihmojnë përdoruesit të tërheqin brenda zonës aktive. Programoni paraprakisht tastet e presionit dhe Touch Bar për të përmirësuar rrjedhën tuaj të punës dhe për të rritur produktivitetin tuaj.
🎧Huion HS611 është tabaka e parë e stilolapsave në industri e krijuar me një shirit të kombinuar mediatik. Drejtpërdrejt pranë shiritit të butë me prekje në pjesën e sipërme majtas të panelit të kontrollit është një shirit media me tetë simbole që tregojnë funksione të ndryshme. Shiriti i medias i HS611 ju lejon të kontrolloni muzikën në sfond dhe të kaloni lirshëm ndërmjet programeve pa ndërprerë rrjedhën tuaj të punës, duke ndihmuar në krijimin e një mjedisi gjithëpërfshirës pune.
🎧Ne pajisim tabletin vizatimor Huion HS611 me një stilolaps dixhital të fuqishëm PW500. Tableti dixhitalizues HS611 ka të njëjtën ngjyrë, madje edhe stilolapsi përputhet me ngjyrën. Ky stilolaps mbështet animin 60 gradë, ka një shkallë raportimi 266 PPS dhe 8192 nivele të ndjeshmërisë ndaj presionit, dhe rezolucion stilolapsi 5080LPI, duke lejuar që çdo hyrje dhe goditje e linjës të paraqitet në ekran në një mënyrë të qetë, të gjallë dhe delikate.
🎧Dizajn më i lëvizshëm dhe i menduar: Kemi bërë disa përmirësime: 1) Me trashësi 7,3 mm dhe peshë neto 550 g, Huion HS611 është i lehtë për t'u bartur për vizatime në natyrë; 2) Buza e lakuar e bën HS611 të duket dhe të ndjehet më mirë; 3) Mbulesa e rrjetës me pika specifikon zonën e punës dhe në këtë mënyrë përmirëson saktësinë e punës; 4) Llak i stilolapsit në tabletin grafik HS611, i cili është bërë me forte dhe elastike për të mbajtur stilolapsin në një mënyrë më të përshtatshme dhe fleksibël.
🎧Huion HS611 është i pajtueshëm me pajisjet që funksionojnë në Windows 7, macOS 10.12, Android 6.0 ose version më të ri, Linux OS. Ai është i pajtueshëm me shumicën e programeve kryesore duke përfshirë: Photoshop, SAI, Illustrator, Clip Studio, FlipaClip, Medibang, Autodesk Sketchbook, Zenbrush dhe më shumë. HS611 është i pajisur me një port të kthyeshëm tip-c që e bën të lehtë lidhjen me pajisje të tjera edhe në errësirë, duke i lejuar përdoruesit të kapin ide në çdo kohë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tabletë grafike HUION HS611, Tableta vizatimi profesionale me stilolaps dixhital PW500, të pajisur me butona prekjeje multimediale (luajtje muzikore), ideale për punë nga shtëpia dhe mësim në distancë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tabletë grafike HUION HS611, Tableta për vizatim profesional me stilolaps dixhital PW500, të pajisur me butona prekjeje multimediale (luajtje muzike), ideale për të punuar nga shtëpia dhe mësim në distancë
Tabletë grafike HUION HS611, Tableta për vizatim profesional me stilolaps dixhital PW500, të pajisur me butona prekjeje multimediale (luajtje muzike), ideale për të punuar nga shtëpia dhe mësim në distancë

$89,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta