Tableti 8.0 inç 3 GB RAM 32 GB/128 GB ROM Android 10.0 Pie GMS 1.6 Ghz Tablet PC i lirë dhe i mirë me katër bërthama 5000 mAh Tabletë me Netflix Youtube Netflix iWawa Game Learning (Version WiFi), E gjelbër

$89,88

Kategori: tag:

🎁【Android 10.0 Pie Quad Core 1.6Ghz】Sistemi i ri Android 10.0 i certifikuar Google GMS për tabletë të lirë me katër bërthama 1.6HZ Quad Core ofron shpejtësi dhe reagim të lartë për të ekzekutuar aplikacione dhe lojëra edukative, si Google play, Netfilx, softuer YouTube dhe edukim të ndryshëm programet e kurseve. PC tabletë që mbështet Wi-Fi, Bluetooth dhe funksione të tjera ofrojnë performancë të shkëlqyer të përgjithshme.
🎁【iWawa Interface】Tablet 8 inç përmes softuerit iWawa të parainstaluar, prindërit mund të zgjedhin libra, aplikacione, lojëra dhe video të përshtatshme për moshën dhe nivelin e zhvillimit të aftësive për të mbrojtur shëndetin fizik dhe mendor. Ju gjithashtu mund të vendosni një kufi kohor për përdorimin e tabletit. Ky tablet mund të kalojë edhe në modalitetin e të rriturve, duke mbështetur OTG për të zgjeruar miun, tastierën dhe diskun U.
🎁【3GB+32GB hapësirë ​​ruajtëse e shkallëzuar】RAM 3GB e tabletit ju lejon të ekzekutoni më shumë programe në sfond, duke siguruar që kompjuteri juaj të funksionojë me shpejtësi të lartë. Hapësira ruajtëse e integruar 32 GB ju jep hapësirë ​​të mjaftueshme që fëmijët tuaj të ruajnë muzikë, video dhe lojëra. Vendi i kartës micro SD ofron deri në 128 GB memorie të zgjerueshme duke ofruar më shumë mundësi për fëmijën tuaj.
🎁【Dizajni i mbrojtjes nga rënia】Kështia e tabletit është bërë nga materiale të cilësisë së lartë, mbështet si qëndrimin vertikal ashtu edhe atë anësor, i qëndrueshëm, i lehtë dhe i padëmshëm për të mbrojtur tabletin nga gërvishtjet, papastërtitë dhe goditjet, rëniet, etj. Pc tableti gjithashtu mbështetëse në lartësi, kështu që nuk keni nevojë ta mbani tabletin gjatë gjithë kohës kur mësoni, shikoni dhe luani lojëra.
🎁【Rezolucioni i lartë dhe bateria e fuqishme】 Ekrani me prekje me ekran të gjerë 8 inç ka kontrast dhe ngopje më të lartë. Definicion i lartë jo vetëm që mund të sjellë një përvojë vizuale të gjallë, modalitetin e integruar të leximit me një çelës, i cili redukton dritën blu në ekran në modalitetin e leximit për të mbrojtur shikimin e fëmijëve. Kapaciteti i baterisë 5000 mAh që të mund ta përdorni tabletin për të parë video, për të studiuar në çdo kohë dhe kudo.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton "Tablet 8.0 inç 3 GB RAM 32 GB/128 GB ROM Android 10.0 Pie GMS 1.6 Ghz Tablet PC me katër bërthama 5000 mAh të lirë dhe të mirë me Netflix Youtube Netflix iWawa Game Learning (Version WiFi), Green"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tableti 8.0 inç 3 GB RAM 32 GB/128 GB ROM Android 10.0 Pie GMS 1.6 Ghz Tablet PC i lirë dhe i mirë me katër bërthama 5000 mAh Tabletë me Netflix Youtube Netflix iWawa Game Learning (Version WiFi), E gjelbër
Tableti 8.0 inç 3 GB RAM 32 GB/128 GB ROM Android 10.0 Pie GMS 1.6 Ghz Tablet PC i lirë dhe i mirë me katër bërthama 5000 mAh Tabletë me Netflix Youtube Netflix iWawa Game Learning (Version WiFi), E gjelbër

$89,88

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta