Kufje lojrash Targeal Kufje lojrash me mikrofon, 7.1 tinguj rrethues, kufje lojërash USB me dritë RGB, të përputhshme me PS4/PS5/PC/Mac/Laptop

$34,99

Kategori: tag:

【TINGU I PËRMIRËSUAR PËR PERFORMANCË TË PËRMIRËSUAR】 - Kufjet tona të lojërave janë krijuar posaçërisht për lojëra. Kufjet tona, me altoparlantët e tyre 50 mm, ju ofrojnë tingull optimal 7.1 rrethues, duke ju dhënë performancë më të mirë të zërit dhe zhytje më të mirë, përqendrim më të mirë dhe për rrjedhojë performancë më të mirë.
【MIKROFON QË ULËT ZHURMIN】: Kufjet tona të lojërave PS4 kanë një mikrofon të rregullueshëm për anulimin e zhurmës për komunikim më të mirë me ekipin tuaj. Komunikimet e qëndrueshme dhe të qarta do të sigurojnë kohezion dhe fitore më të mirë. Mund të ndryshoni gjithashtu volumin, ndriçimin RGB dhe të ndizni dhe fikni mikrofonin drejtpërdrejt duke përdorur kontrolluesin.
【KUALITET PREMIUM 7.1 SURROUND SOUND】: Me altoparlantët e saj 50 mm, kufjet tona të lojërave kanë performancë shumë të lartë të zërit. Altoparlantët e fuqishëm neodymium ofrojnë cilësi të tingullit të lojës me rezolucion të lartë dhe një fushë të fuqishme zanore për të ofruar një gamë të plotë të cilësisë së tingullit të pastër kristal. Kufjet tona të lojërave ju japin një avantazh më të mirë ndaj armikut, ideale për lojëra video.
【KOMODI E FUNDIT】: Kufjet tona të lojërave janë projektuar me kupa veshësh dhe një shirit koke ultra të rehatshëm, në mënyrë që të mund të luani për orë të tëra pa mbajtur peshën e kufjeve dhe pa lënduar veten. Përveç kësaj, gjithçka është bërë për të lehtësuar përdorimin e tij, ne kemi përfshirë një levë në kabllo, e cila ju lejon të kontrolloni volumin, mikrofonin, ndriçimin etj...
【Përputhshmëria ME TË GJITHA MEDIET】 Kufje lojërash USB të pajtueshme me PS4/PS5/PC/Mac/Laptop. Disa pajisje duhet të lidhen me një kabllo ose përshtatës konvertues Microsoft (nuk përfshihet).

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufje lojrash Targeal Kufje lojrash me mikrofon, 7.1 tingull rrethues, kufje lojërash USB me dritë RGB, të përputhshme me PS4/PS5/PC/Mac/Laptop”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje lojrash Targeal Kufje lojrash me mikrofon, 7.1 tinguj rrethues, kufje lojërash USB me dritë RGB, të përputhshme me PS4/PS5/PC/Mac/Laptop
Kufje lojrash Targeal Kufje lojrash me mikrofon, 7.1 tinguj rrethues, kufje lojërash USB me dritë RGB, të përputhshme me PS4/PS5/PC/Mac/Laptop

$34,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta