Seagate Technology ST2000DM008 Barracuda - Hard Disku i Brendshëm Single Size, Argjend

$51,90

Ideale për memorjen desktop, kujtesën gjithçka në një, serverin shtëpiak, pajisjen
Ndërfaqja: sata me 6.gbit / s
Me një kapacitet ruajtje deri në 8.tb
paguaj

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Seagate Technology ST2000DM008 Barracuda – Hard Disku i Brendshëm Single Size, Silver”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Seagate Technology ST2000DM008 Barracuda - Hard Disku i Brendshëm Single Size, Argjend
Seagate Technology ST2000DM008 Barracuda - Hard Disku i Brendshëm Single Size, Argjend

$51,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta