Alcatel 1066D – Telefon celular miqësor për përdoruesit, ekran 1.8” QQVGA, 2G, kamera e pasme CIF, 4MB RAM, 4MB ROM, Bateri 400mAh (e bardhë)

1066d përmban një ekran qqvga 1.8 inç në një trup 12.85 mm.
Ai përfshin një kamerë të pasme që ju lejon të kapni foto dhe video në formatin cif
Ky terminal përfshin 4mb memorie si ram ashtu edhe memorie (e zgjerueshme deri në 16gb)
Ka një bateri 400mah që karikohet në një kohë shumë të shkurtër
Me lidhjen e tij 2g mund të telefononi nga kudo

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Alcatel 1066D – Telefon celular miqësor për përdoruesit, Ekran 1.8” QQVGA, 2G, Kamera e pasme CIF, 4MB RAM, 4MB ROM, Bateri 400mAh (e bardhë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Alcatel 1066D – Telefon celular miqësor për përdoruesit, ekran 1.8” QQVGA, 2G, kamera e pasme CIF, 4MB RAM, 4MB ROM, Bateri 400mAh (e bardhë)
Alcatel 1066D – Telefon celular miqësor për përdoruesit, ekran 1.8” QQVGA, 2G, kamera e pasme CIF, 4MB RAM, 4MB ROM, Bateri 400mAh (e bardhë)

$13,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta