Telefon celular i thjeshtë Uleway GSM për të moshuar me çelësa të mëdhenj, butona SOS, telefona bazë të lehtë për t'u përdorur për të moshuar (blu, pa stacion karikimi)

Telefonat bazë: Është një telefon celular i thjeshtë dhe i lirë. mbështet GSM 850/900/1800/1900Mhz / nuk mund të lidhej me lidhjen e rrjetit
Kthejeni telefonin celular për të moshuarit: çelësa të mëdhenj, font i madh për shikim të lehtë, altoparlant me zë të lartë dhe volum për dëgjim të lehtë dhe butoni i urgjencës SOS
Telefon celular për të moshuarit: butoni SOS dhe butoni i telefonimit të shpejtë M1/M2/M3,Me një buton SOS për të bërë thirrje urgjente, butoni i telefonimit të shpejtë M1/M2/M3 ju lejon të telefononi shpejt dhe me lehtësi numrin që përdorni me frekuencë më të lartë
Bateria afatgjatë: Celularë të shkyçur me bateri 1000 mAh, Koha e gatishmërisë: Përafërsisht 240 orë/360 minuta Kohëzgjatja e bisedës. Ideale për përdorim të përditshëm nga përdoruesit më të vjetër
Shumë funksione: Celular i lartë me radio FM, orë me zile, Bluetooth, çelës SOS, kalkulator, çelës anësor për volumin dhe pishtar, 5 gjuhë-anglisht, frëngjisht, spanjisht, gjermanisht, italisht

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Telefon celular i thjeshtë Uleway gsm për të moshuar me çelësa të mëdhenj, butona SOS, Telefona bazë të lehtë për t'u përdorur për të moshuar (blu, pa stacion karikimi)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Telefon celular i thjeshtë Uleway GSM për të moshuar me çelësa të mëdhenj, butona SOS, telefona bazë të lehtë për t'u përdorur për të moshuar (blu, pa stacion karikimi)
Telefon celular i thjeshtë Uleway GSM për të moshuar me çelësa të mëdhenj, butona SOS, telefona bazë të lehtë për t'u përdorur për të moshuar (blu, pa stacion karikimi)

$41,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta