Samsung HD TV 24N4305 – TV inteligjent 24″, HDR, Pamje ultra e pastër, PurColor, Micro Dimming Pro dhe Ngjyra e Zezë.

-% 30

$219,00 $154,00

Kategori: tag:

HDR: nivel më i lartë detajesh me një gamë të gjerë ndriçimi që përmirëson spektrin e ngjyrave dhe detajeve
Pamje ultra e pastër: analizon përmbajtjen për të ofruar imazhe me cilësi më të lartë me më pak shtrembërim
Purcolor: skena me ngjyra natyrale dhe nivel më të lartë mprehtësie për një përvojë shikimi plot ngjyra
Micro dimming pro: teknologji e aftë për të ndarë ekranin në zona dhe për të analizuar secilën prej tyre për të treguar të zeza më të thella dhe të bardha më të pastra
Smart tv: platformë me përmbajtje të gjerë me aplikacione si netflix, hbo, dazn, ndër shumë të tjera

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Samsung HD TV 24N4305 – 24″ Smart TV, HDR, Ultra Clean View, PurColor, Micro Dimming Pro dhe Ngjyra e zezë”.

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Samsung HD TV 24N4305 – TV inteligjent 24″, HDR, Pamje ultra e pastër, PurColor, Micro Dimming Pro dhe Ngjyra e Zezë.
Samsung HD TV 24N4305 – TV inteligjent 24″, HDR, Pamje ultra e pastër, PurColor, Micro Dimming Pro dhe Ngjyra e Zezë.

$219,00 $154,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta