Tenda Nova MW3 Mesh – AC1200 Router WiFi Mesh System (Dual Band, Roaming pa probleme, Ethernet i shpejtë, Kontroll prindëror), paketë 2

Plug and play plug and play, konfigurim i thjeshtë, paketë 1 (mbulim deri në 100 metra), paketë 2 (mbulim deri në 200 metra), paketë 3 (mbulim deri në 300 metra), mund të shtoni deri në 5 nyje për një mbulim më shumë se 500 metra
Porta e shpejtë ethernet 10/100, funksionon në bandë të dyfishtë (867 mbps/5 ghz + 300 mbps/2.4 ghz), zgjedh automatikisht sinjalin dhe frekuencën më të mirë, duke ofruar përvojën më të mirë të rrjetit
Teknologjia Mu-mimo mbështet deri në 40 pajisje të lidhura në të njëjtën kohë, me një rreze sinjali më të fortë që depërton më mirë në mure duke ofruar më shumë mbulim
Dizajn i thjeshtë dhe elegant që integrohet në çdo ambient duke dhënë një prekje dekorimi; i pajtueshëm me të gjithë ofruesit e internetit, me alexa, televizor inteligjent, sisteme sigurie dhe pajisje të tjera të pajtueshme
Porta e shpejtë ethernet 10/100, funksionon në bandë të dyfishtë (867 mbps/5 ghz + 300 mbps/2.4 ghz), zgjedh automatikisht sinjalin dhe frekuencën më të mirë, duke ofruar përvojën më të mirë të rrjetit

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tenda Nova MW3 Mesh – AC1200 Router WiFi Mesh System (Dual Band, Roaming pa probleme, Ethernet i shpejtë, Kontroll prindëror), paketë 2”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tenda Nova MW3 Mesh – AC1200 Router WiFi Mesh System (Dual Band, Roaming pa probleme, Ethernet i shpejtë, Kontroll prindëror), paketë 2
Tenda Nova MW3 Mesh – AC1200 Router WiFi Mesh System (Dual Band, Roaming pa probleme, Ethernet i shpejtë, Kontroll prindëror), paketë 2

$46,39

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta