SWITCH Vetëm Vallëzimi 2022

Dëshironi të argëtoheni duke ushtruar? Nisni rutinën tuaj me modalitetin e djersës. Numri i kalorive të djegura dhe koha që kaloni duke kërcyer do të shërbejnë si motivim.
Monitoroni dhe përmirësoni performancën tuaj me rishikim të detajuar të rezultateve dhe krahasoni rezultatin tuaj me miqtë tuaj.
Ju shoqëroi kërceni më mirë! Bashkohuni me miqtë tuaj në modalitetin Co-op dhe kombinoni rezultatet tuaja për të dominuar në pistën e kërcimit!
Po kërkoni një mënyrë për të vegjlit? Modaliteti për fëmijë është përshtatur për nevojat e mini kërcimtarëve. Shijoni 8 këngë dhe koreografi të reja në mënyrë që të vegjëlit të argëtohen duke kërcyer.
Keni ndjesinë se këngët janë të pakta? Hyni në shërbimin e transmetimit me abonimin Just Dance Unlimited2 për të vazhduar vallëzimin me më shumë se 700 këngë! Të gjitha kopjet e lojës përfshijnë 1 muaj akses falas!
Merrni pjesë në ngjarje me tematikë sezonale me këngë falas me kohë të kufizuar dhe lista luajtjeje me tematikë. Shikoni faqen e re kryesore për lajmet më të fundit dhe shijoni këngët, listat e luajtjes dhe videot qesharake të rekomanduara dhe të personalizuara.
Vallëzoni sa më fort të mundeni: Just Dance rekomandon përmbajtje të personalizuar bazuar në preferencat tuaja dhe zakonet e kërcimit.
Personalizoni përvojën tuaj të lojërave: zgjidhni këngët tuaja të preferuara nga i gjithë katalogu i Just Dance dhe krijoni listat tuaja të luajtjes!

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Just Dance 2022 SWITCH”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

SWITCH Vetëm Vallëzimi 2022
SWITCH Vetëm Vallëzimi 2022

$26,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta