ThrustMaster TX Racing Wheel Leather Edition – Timoni – XboxOne/PC -Force Feedback – 3 pedale – Licenca zyrtare e Xbox + Playseats Challenge – Karrige e lojërave për PS 2, PS 3, Xbox, Xbox 360, Wii

$580,42

Kategori: tag:

Produkti 1: Simulatori i garave me reagime të forcës së gjeneratës së ardhshme për xbox one dhe kompjuter
Produkti 1: I pajtueshëm me Xbox Series X
Produkti 1: Timoni lëkure i qepur me dorë për komoditet maksimal në gara
Produkti 1: Mekanizëm i ri i optimizuar i rripit të dyfishtë pa fërkim
Produkti 2: Sistem mbështetës universal i patentuar, timon dhe pedale plotësisht të rregullueshme
Produkti 2: Ndenjëse ergonomike me mbështetje të rregullueshme të mesit
Produkti 2: I pajtueshëm me shumicën dërrmuese të timoneve dhe pedaleve në treg

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “ThrustMaster TX Racing Wheel Leather Edition – Steering Wheel – XboxOne/PC -Force Feedback – 3 Pedale – Xbox Official Licence + Playseats Challenge – Gaming Chair për PS 2, PS 3, Xbox, Xbox 360, Wii”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

ThrustMaster TX Racing Wheel Leather Edition – Timoni – XboxOne/PC -Force Feedback – 3 pedale – Licenca zyrtare e Xbox + Playseats Challenge – Karrige e lojërave për PS 2, PS 3, Xbox, Xbox 360, Wii
ThrustMaster TX Racing Wheel Leather Edition – Timoni – XboxOne/PC -Force Feedback – 3 pedale – Licenca zyrtare e Xbox + Playseats Challenge – Karrige e lojërave për PS 2, PS 3, Xbox, Xbox 360, Wii

$580,42

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta