Thrustmaster USB JOYSTICK – PC / MAC – lidhje USB Plug and Play

Sistemi i fiksimit qendror metalik i përfshirë, i pajtueshëm me të gjitha tavolinat dhe tavolinat
Pajisja sinjalizuese: Zgjedhësi i pamjes me 8 drejtime, valvula rregulluese
katër butona
E përputhshme me Windows 98 SE, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Thrustmaster USB JOYSTICK – PC / MAC – USB Plug and Play Connection”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Thrustmaster USB JOYSTICK – PC / MAC – lidhje USB Plug and Play
Thrustmaster USB JOYSTICK – PC / MAC – lidhje USB Plug and Play

$17,69

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta