Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition – Timoni për PS5 / PS4 / PC – Licenca zyrtare e Ferrarit

$101,49

Kategori: tag:

Punon me lojëra PS5
Butonat e integruar "PS", "SHARE" dhe "OPTIONS" për navigim të lehtë rreth sistemit PS4 dhe në menutë e lojës
Timoni i dizajnuar në mënyrë ergonomike, i optimizuar për të gjitha llojet e lojërave garash në sistemin PlayStation 4 (GT, F1, makinë Stock, Rally, Arcade, etj.)
Rezistencë realiste lineare e volantit me rikthim automatik (sistemi ekskluziv i Thrustmaster "Bungee Cord")
Fusha të ndërrimit sekuencial të ingranazheve të montuara në timon: 2 lopata sekuenciale dixhitale lart e poshtë për ndryshime më të shpejta të marsheve

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition – Steering Wheel for PS5 / PS4 / PC – Official Ferrari License”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition – Timoni për PS5 / PS4 / PC – Licenca zyrtare e Ferrarit
Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition – Timoni për PS5 / PS4 / PC – Licenca zyrtare e Ferrarit

$101,49

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta