TP-Link Archer AX53 – Router WiFi 6 AX3000, Dual Band 2.4Ghz/5Ghz, 1xWAN/4xLAN Port Gigabit, USB 3.0, Intel Home Chipset, OFDMA, WPS, Latencë ultra e ulët, Teknologji OneMesh, E zezë

$79,99

Shpejtësia Wi-Fi 6 gigabit (802.11ax) – 2402 MBps në 5 GHz dhe 574 MBps në 2.4 GHz
Lidhni shumë pajisje – Teknologjia OFDMA lejon transmetimin e njëkohshëm deri në 256 pajisje
Vonesa jashtëzakonisht e ulët – Reduktimi 75% i vonesës mundëson lojëra më të përgjegjshme dhe biseda me video.
4 antena të jashtme – Katër antena të jashtme me fitim të lartë dhe teknologjia Beamforming kombinohen për të shtrirë sinjalin Wi-Fi në të gjithë shtëpinë tuaj
TP-Link HomeCare – Ju keni një abonim falas për të mbrojtur të dhënat tuaja të ndjeshme ose për të kufizuar aksesin e fëmijëve dhe të ftuarve
Jetëgjatësia e përmirësuar e baterisë – Koha e synuar e zgjimit i ndihmon pajisjet tuaja të komunikojnë më shumë ndërsa konsumojnë më pak energji.
E përputhshme me Alexa - Kontrolloni ruterin tuaj përmes komandave zanore dhe bëjeni jetën tuaj më të zgjuar dhe më të lehtë me Alexa.
Sistemi operativ: Router OS

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “TP-Link Archer AX53 – Router WiFi 6 AX3000, Dual Band 2.4Ghz/5Ghz, 1xWAN/4xLAN Port Gigabit, USB 3.0, Intel Home Chipset, OFDMA, WPS, Latency ultra-Low, Technology OneMesh, E zezë ”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

TP-Link Archer AX53 – Router WiFi 6 AX3000, Dual Band 2.4Ghz/5Ghz, 1xWAN/4xLAN Port Gigabit, USB 3.0, Intel Home Chipset, OFDMA, WPS, Latencë ultra e ulët, Teknologji OneMesh, E zezë
TP-Link Archer AX53 – Router WiFi 6 AX3000, Dual Band 2.4Ghz/5Ghz, 1xWAN/4xLAN Port Gigabit, USB 3.0, Intel Home Chipset, OFDMA, WPS, Latencë ultra e ulët, Teknologji OneMesh, E zezë

$79,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta