Router TP-Link Archer MR600 4G + LTE CAT6 i avancuar, Wi-Fi AC1200 5GHz & 2.4GHz, 4 porte Gigabit, 2 Antena të shkëputshme, MicroSIM, E pajtueshme me të gjithë operatorët, Versioni 2.0, E zezë

$112,38

Kategori: tag:

RUTERI I PARË MË I AVANCUAR TP-LINK 4G+ – Mbështet 4G+ Cat6 për të rritur shpejtësinë e të dhënave deri në 300 Mbps
LIDHJE KARTËN SIM DHE LUAJ – Nuk kërkohet konfigurim, pajtueshmëria e kartës SIM në mbi 100 vende është e garantuar me vite të tëra testimi në terren
PORTET E PLOTË GIGABIT – Ofron lidhje të besueshme me tel për pajisjet e uritur për gjerësi bande si konzolat e lojërave dhe STB-të
ANTENA TË SHKOKUESHME PËR SINJAL MË MIRË – shijoni lidhje të qëndrueshme dhe efikase me të gjitha pajisjet tuaja falë dy antenave të jashtme LTE
PA KONFIGURIM – Fut kartën SIM dhe nuk nevojitet konfigurim, i pajtueshëm me kartat SIM nga më shumë se 100 vende.
KONTROLLI PRINDOR – Nëpërmjet aplikacionit Tether që ju lejon të menaxhoni cilësimet e rrjetit tuaj nga çdo pajisje Android ose iOS
KOMPATIBLE ME TP-LINK OneMeshTM – Kjo do t'ju ndihmojë të krijoni një rrjet Mesh fleksibël, optimal dhe efikas në çdo cep të shtëpisë tuaj

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tp-Link Archer MR600 Router 4G + Advanced LTE CAT6, Wi-Fi AC1200 5GHz & 2.4GHz, 4 Porta Gigabit, 2 Antena të shkëputshme, MicroSIM, E përputhshme me të gjithë operatorët, Version 2.0, E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Router TP-Link Archer MR600 4G + LTE CAT6 i avancuar, Wi-Fi AC1200 5GHz & 2.4GHz, 4 porte Gigabit, 2 Antena të shkëputshme, MicroSIM, E pajtueshme me të gjithë operatorët, Versioni 2.0, E zezë
Router TP-Link Archer MR600 4G + LTE CAT6 i avancuar, Wi-Fi AC1200 5GHz & 2.4GHz, 4 porte Gigabit, 2 Antena të shkëputshme, MicroSIM, E pajtueshme me të gjithë operatorët, Versioni 2.0, E zezë

$112,38

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta