TP-Link EAP110 – Pika e hyrjes pa tela N300 Mbps, WiFi i ndërmarrjes, Integrimi SND, montimi në tavan, Mbështet PoE pasive, akses në renë kompjuterike, port të shpejtë Ethernet

MBËSHTET PoE PASIVE – Për një instalim deri në 100 metra
MENAXHIM I CENTRALIZUAR – Me aplikacionin falas Omada lejon administratorët të menaxhojnë me lehtësi qindra EAP
DIZAJNI I MONTIMIT TË TAVANIVE – Është projektuar për t'u montuar në tavan ose mure për të mos rënë në sy
SIGURIA WI-FI – Ndihmon në reduktimin e kërcënimeve të sigurisë së rrjetit dhe me Multi-SSID ndahet në rrjete të shumta pa tel për përdorues të ndryshëm
METODA TË NDRYSHME AUTENTIKIMIT WIFI – Autentifikimi WiFi përmes Facebook ose SMS është i mundur për të rritur biznesin tuaj

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “TP-Link EAP110 – N300Mbps Wireless Access Point, Enterprise WiFi, SND Integration, Tail Mountable, Supports PoE Passive, Cloud Access, Fast Ethernet Port”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

TP-Link EAP110 – Pika e hyrjes pa tela N300 Mbps, WiFi i ndërmarrjes, Integrimi SND, montimi në tavan, Mbështet PoE pasive, akses në renë kompjuterike, port të shpejtë Ethernet
TP-Link EAP110 – Pika e hyrjes pa tela N300 Mbps, WiFi i ndërmarrjes, Integrimi SND, montimi në tavan, Mbështet PoE pasive, akses në renë kompjuterike, port të shpejtë Ethernet

$36,25

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta