TP-Link M7000 – Ruter celular 4G, Wifi MiFi 4G Cat4,150, 2000 mbps, bateri 10 mAh, Lidhje deri në XNUMX pajisje

Mbështet gjeneratën e fundit të rrjeteve 4G LTE, mund të arrijë shpejtësi shkarkimi deri në 150 Mbit/s dhe 50 Mbit/s më shpejt për të shkarkuar filma HD pa ndërprerje, për të shkarkuar skedarë në sekonda dhe video pa ndërprerje.
[Komunikimi i lehtë WiFi deri në 10 pajisje] - Lidhe dhe luaj, thjesht fut një kartë SIM 4G për të krijuar pikën tënde të hyrjes me bandë të dyfishtë. Ndani menjëherë lidhjen 4G/3G me deri në 10 pajisje me valë si tabletët, telefonat celularë, laptopët, konzolat e lojërave dhe më shumë
[Fituesi i Çmimit të Dizajnit Red Dot] – TP-Link 3G Mifi M5350 fitoi çmimin Red Dot Design në 2013. Tani M7000 është kthyer me të njëjtin dizajn dhe rrjetin e gjeneratës së ardhshme 4G LTE
[Kontrolli i trafikut]: Mos u shqetësoni për ngarkesat e tepërta, menaxhimi i lehtë me aplikacionin tpMifi mund të përdoret për të reduktuar konsumin e energjisë dhe për të kontrolluar kapacitetin e rrjetit me valë, etj.
[8 orë transmetim të vazhdueshëm 4G]: Me baterinë e fuqishme 2000 mAh, M7000 mund të punojë për 8 orë me kapacitet të plotë dhe 600 orë në modalitetin e gatishmërisë. Për më shumë fleksibilitet, pajisja mund të karikohet nëpërmjet një kablloje mikro USB në një kompjuter laptop, karikues ose nëpërmjet përshtatësit të përfshirë për lidhje të pafundme 4G.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “TP-Link M7000 – Router celular 4G, Wifi MiFi 4G Cat4,150, 2000 mbps, Bateri 10 mAh, Lidhje deri në XNUMX pajisje”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

TP-Link M7000 – Ruter celular 4G, Wifi MiFi 4G Cat4,150, 2000 mbps, bateri 10 mAh, Lidhje deri në XNUMX pajisje
TP-Link M7000 – Ruter celular 4G, Wifi MiFi 4G Cat4,150, 2000 mbps, bateri 10 mAh, Lidhje deri në XNUMX pajisje

$46,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta