TP-Link RE200 AC750 – Përforcues i mbulimit të zgjatuesit të rrjetit Wi-Fi me prizë (porta Ethernet, 10/100 mbps, bandë e dyfishtë, 300 Mbps, 2.4 GHz, 433 Mbps 5 GHz), E bardhë

Tre antena të brendshme: Sinjale më të forta me dy breza, mbulimi Wi-Fi përforcohet në mënyrë të përsosur në zonat ku nuk arrinin më parë
Shpejtësi e lartë: Bandë e dyfishtë deri në 750mbps, 300mbps, 2.4ghz, 433mbps 5ghz
Treguesit e sinjalit: Ndihmoni në gjetjen e vendndodhjes më të mirë për mbulim optimal Wi-Fi duke shfaqur fuqinë e sinjalit
Plug & play: Thjesht duke shtypur një buton, pa konfigurim shtesë
Konsumi i ulët dhe një portë Ethernet: 1 portë Ethernet 10/100M, konsumi super i ulët i energjisë deri në 6.5W

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “TP-Link RE200 AC750 – Përforcues i mbulimit të zgjeruesit të rrjetit Wifi me prizë (port Ethernet, 10/100 mbps, bandë e dyfishtë, 300 Mbps, 2.4 GHz, 433 Mbps 5GHz), E bardhë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

TP-Link RE200 AC750 – Përforcues i mbulimit të zgjatuesit të rrjetit Wi-Fi me prizë (porta Ethernet, 10/100 mbps, bandë e dyfishtë, 300 Mbps, 2.4 GHz, 433 Mbps 5 GHz), E bardhë
TP-Link RE200 AC750 – Përforcues i mbulimit të zgjatuesit të rrjetit Wi-Fi me prizë (porta Ethernet, 10/100 mbps, bandë e dyfishtë, 300 Mbps, 2.4 GHz, 433 Mbps 5 GHz), E bardhë

$23,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta