TP-Link RE305 – Përsëritës WiFi AC1200, me bandë të dyfishtë 5 GHz dhe 2.4 Ghz, Përforcues dhe Zgjerues, Modaliteti AP, Butoni WPS, Porta Ethernet, Ngjyra e Bardhë

Zgjeruesi i Mbulimit me DY BAND – Punon në brezat 2,4 GHz (300 Mbps) dhe 5 GHz (867 Mbps) për një përvojë më të qëndrueshme me valë
TREGUESI I SIGNALIT SMART – Produkti ka një tregues sinjali që e ndihmon përdoruesin të gjejë vendin më të mirë të lidhjes
DY ANTENA TË JASHTME – Përmirësoni mbulimin me valë dhe mbështesni lidhjen e shumë pajisjeve në të njëjtën kohë
MËNYRAT E NDRYSHME TË PËRDORIMIT – RE305 punon si një përsëritës dhe pikë aksesi duke e kthyer portën ethernet (10/100mbps) në një pikë të nxehtë
EASY SETUP – thjesht shtypni butonin WPS në ruter dhe butonin WPS në produkt për ta konfiguruar

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “TP-Link RE305 – Përsëritës WiFi AC1200, Dual Band 5 GHz dhe 2.4 Ghz, Përforcues dhe Zgjerues, Modaliteti AP, Butoni WPS, Porta Ethernet, Ngjyra e Bardhë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

TP-Link RE305 – Përsëritës WiFi AC1200, me bandë të dyfishtë 5 GHz dhe 2.4 Ghz, Përforcues dhe Zgjerues, Modaliteti AP, Butoni WPS, Porta Ethernet, Ngjyra e Bardhë
TP-Link RE305 – Përsëritës WiFi AC1200, me bandë të dyfishtë 5 GHz dhe 2.4 Ghz, Përforcues dhe Zgjerues, Modaliteti AP, Butoni WPS, Porta Ethernet, Ngjyra e Bardhë

$32,98

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta