TP-Link TL-WA801N – Pika e hyrjes me valë / Zgjeruesi i rrjetit WiFi (N në 300mbps, 2 antena, WPS, PoE pasive)

Shpejtësia e transmetimit pa tel 300Mbps, sjell një përvojë pa tel
Mbështet mënyra të shumta funksionimi: Access Point, Multi-SSID, Client, Universal Repeater/WDS Repeater, Bridge with AP
Konfigurim i lehtë për një lidhje të sigurt WPA
Antenat e saj të jashtme janë të shkëputshme, gjë që i lejon ato të orientohen më mirë dhe të zëvendësohen nga antena me fitim më të lartë.
Mundësia e fiksimit të tij në mur ose vendosjes së tij horizontale në një tavolinë ose tryezë
Dërgesat në paketim të çertifikuar

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “TP-Link TL-WA801N – Zgjerues i Pikës së Aksesit me valë/Rrjetit WiFi (N në 300mbps, 2 antena, WPS, PoE pasive)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

TP-Link TL-WA801N – Pika e hyrjes me valë / Zgjeruesi i rrjetit WiFi (N në 300mbps, 2 antena, WPS, PoE pasive)
TP-Link TL-WA801N – Pika e hyrjes me valë / Zgjeruesi i rrjetit WiFi (N në 300mbps, 2 antena, WPS, PoE pasive)

$22,77

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta