TP-Link TL-WN823N – Përshtatës WiFi USB me valë i pajtueshëm me Raspberry Pi, N 300 Mbps, MI-MO, WPS, modaliteti softAP

MULTI KOMPATIBILITET - E pajtueshme me Raspberry Pi, Windows 11/10/8.1/8/7/XP, Mac OS X 10.7-10.11, Linux
WiFi N 300 Mbps – 300 Mbps WiFi, shpejtësi adekuate për video të qetë HD, transmetim zëri dhe lojëra online
NANO SIZE – Dizajn me madhësi miniaturë për transportueshmëri të përshtatshme me performancë të lartë të besueshme
SoftAP MODE – Kthejeni një lidhje interneti me tel në një kompjuter ose laptop në një pikë të nxehtë Wi-Fi
PA KONFIGURIM – Vendosni me lehtësi një lidhje të sigurt me valë me shtypjen e një butoni WPS

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “TP-Link TL-WN823N – Përshtatës WiFi USB me valë i pajtueshëm me Raspberry Pi, N 300 Mbps, MI-MO, WPS, modaliteti softAP”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

TP-Link TL-WN823N – Përshtatës WiFi USB me valë i pajtueshëm me Raspberry Pi, N 300 Mbps, MI-MO, WPS, modaliteti softAP
TP-Link TL-WN823N – Përshtatës WiFi USB me valë i pajtueshëm me Raspberry Pi, N 300 Mbps, MI-MO, WPS, modaliteti softAP

$9,59

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta