Marrës transmetues Bluetooth për televizor, aptX përshtatës Bluetooth me vonesë të ulët, rreze të gjatë 50 m, tregues LED, përshtatës audio me valë për altoparlantët e kompjuterit televiziv dhe stereo në shtëpi

[Bluetooth më i avancuar 5.0] Mund të sigurohet efikasitet më i mirë i transmetimit, stabilitet dhe konsum jashtëzakonisht i ulët i energjisë. Mbështetni dekodimin e shumëfishtë audio si A2DP, AVRCP, SBC, APTX, APTX-LL, APTX-HD, me dekoder HD pa humbje, ju mund të shijoni muzikë me cilësi të tingullit të klasës CD.
[Transmetoni dhe merrni 2 në 1] Mënyra e transmetimit: ktheni televizorët, PC-të, CD-playerët, iPod, MP3/MP4 jo-Bluetooth në transmetues Bluetooth, transmetoni audio në kufje dhe altoparlantë Bluetooth; Modaliteti i Marrjes: Kthejeni altoparlantin tuaj me tela në altoparlant me valë për të marrë sinjal audio nga telefonat dhe tabletët.
[Raga e gjerë e transmetimit] Antena të jashtme të dyfishta, distanca më e largët e transmetimit e modalitetit të transmetimit mund të arrijë deri në 60 m/197ft; distanca më e largët e marrjes e mënyrës së marrjes mund të arrijë 50 m/164 këmbë. (Vëmendje: Gama e funksionimit do të ndikohet nga pengesat fizike dhe ndërhyrja me valë.)
[Përputhshmëria e fuqishme] Mbështet dalje të shumta audio si optike dixhitale/AUX/RCA, të pajtueshme me 99% të televizorëve; Mbështetni volumin lart e poshtë për t'iu përshtatur pajisjeve që nuk kanë kontroll të volumit (si p.sh. Airpods); Mbështet çiftimin me dy palë kufje njëkohësisht.
[Mbështetje pas shitjes] Produktet tona i janë nënshtruar testimit të rreptë, për çdo problem në lidhje me cilësinë, ose nuk dini si ta përdorni, ju lutemi dërgoni email tek shërbimi ndaj klientit, ne do të ofrojmë rimbursim dhe mbështetje teknike.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Marrës transmetues Bluetooth për televizor, përshtatës Bluetooth me vonesë të ulët aptX, rreze të gjatë 50 m, tregues LED, përshtatës audio me valë për altoparlantët e kompjuterit televiziv dhe stereo në shtëpi”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Marrës transmetues Bluetooth për televizor, aptX përshtatës Bluetooth me vonesë të ulët, rreze të gjatë 50 m, tregues LED, përshtatës audio me valë për altoparlantët e kompjuterit televiziv dhe stereo në shtëpi
Marrës transmetues Bluetooth për televizor, aptX përshtatës Bluetooth me vonesë të ulët, rreze të gjatë 50 m, tregues LED, përshtatës audio me valë për altoparlantët e kompjuterit televiziv dhe stereo në shtëpi

$69,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta