TRIXES Doreza dimërore për meshkuj për femra për ekranet me prekje të smartfonëve iPhone iPad

Funksionon me të gjithë telefonat me prekje ndryshe nga markat e tjera duke përfshirë iPhone dhe iPad
Teli i thurur në majat e gishtave për të lejuar që pajisjet me ekran me prekje të funksionojnë ndërsa vishen doreza
Nuk do të gërvisht ose dëmtojë ekranin
Ngjyra kryesore: E zezë
Madhësia: One Size Small - Medium

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Dorëza dimërore TRIXES për meshkuj për femra për ekranet me prekje të smartfonëve iPhone iPad”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

TRIXES Doreza dimërore për meshkuj për femra për ekranet me prekje të smartfonëve iPhone iPad
TRIXES Doreza dimërore për meshkuj për femra për ekranet me prekje të smartfonëve iPhone iPad

$3,49

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta