Sony A6000 – Trupi i kamerës EVIL 24 Mp (Fokus automatik hibrid i shpejtë, video me HD të plotë, WiFi), E zezë

-% 41

$750,00 $445,00

Kategori: tag:

Sensori 24 MP me përmasa 23.5 x 16.5 mm
Ekran LCD 3 inç
Stabilizues optik i imazhit
Regjistrim video 1080p Full HD
Përmban teknologjinë CMOS

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Sony A6000 – Trupi i kamerës EVIL 24 Mp (Fokus automatik hibrid i shpejtë, video me HD të plotë, WiFi), E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sony A6000 – Trupi i kamerës EVIL 24 Mp (Fokus automatik hibrid i shpejtë, video me HD të plotë, WiFi), E zezë
Sony A6000 – Trupi i kamerës EVIL 24 Mp (Fokus automatik hibrid i shpejtë, video me HD të plotë, WiFi), E zezë

$750,00 $445,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta