Telefon celular inteligjent TTfone TT20 3G me Android GO – 8 GB – Dual Sim – Ekran me prekje 4 inç (blu)

Wifi – 3G – Dual sim – Telefon Android – Google Play Store për shkarkim: Whatsapp, Twitter, Instagram, Facebook dhe shumë më tepër.
Bateria 1400 mAh - 8 GB memorie - 1 GB RAM - Ekran me prekje 4"
Android GO Edition, i ndërtuar për të maksimizuar përvojën e klientit: dyfishoni kujtesën për aplikacionet, fotot dhe videot.
Kamerat e përparme dhe të pasme për video thirrje, selfie dhe foto të shkëlqyera.
Smartphone 3G i zhbllokuar nga SIM.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Telefon inteligjent TTfone TT20 3G me Android GO – 8 GB – Dual Sim – Ekran me prekje 4 inç (blu)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Telefon celular inteligjent TTfone TT20 3G me Android GO – 8 GB – Dual Sim – Ekran me prekje 4 inç (blu)
Telefon celular inteligjent TTfone TT20 3G me Android GO – 8 GB – Dual Sim – Ekran me prekje 4 inç (blu)

$59,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta