Tuyer Pendrive 512 GB i papërshkueshëm nga uji me USB flash drive me zinxhir çelësash 512 GB Stick me stilolaps USB 3.0 Hard i jashtëm Memory Stick Metal Pendrive 3.0 për laptop/TV/makinë/PC

$25,99

Kategori: tag:

【512 GB USB me shpejtësi të lartë】 Ky flash drive 512 GB ka hapësirë ​​të mjaftueshme për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja të transmetimit dhe ruajtjes së përmbajtjes. Hapësirë ​​ruajtëse e qëndrueshme që ju lejon të përfundoni me lehtësi shkëmbimin e të dhënave dhe të mbani gjithmonë skedarët tuaj të sigurt me vete. Zgjidhni diskun tonë flash, zgjidhni një transferim shumë më të shpejtë, më të sigurt dhe më të përshtatshëm për t'ju kursyer shumë më shumë kohë!
【Përputhshmëri e gjerë】Kjo disk stilolapsi 3.0 është i pajtueshëm me pothuajse të gjitha sistemet operative, duke përfshirë Windows 98/ XP/ VISTA/ 7/ 8.1/ 10 dhe Linux dhe Mac OS 10.3 e lart. Mbështet të dhënat dixhitale në të gjitha llojet e muzikës, videove, fotove, filmave, manualeve, softuerëve etj. Mbështetni shumicën e porteve USB, si p.sh. PC, laptop, TV, makinë dhe çdo pajisje tjetër të aktivizuar me USB.
【Lehtë për t'u përdorur】Pa asnjë instalim softueri, thjesht futeni atë në portën USB të një kompjuteri ose pajisje të tjera. Pendrive ju lejon të ruani skedarët shpejt dhe me lehtësi, duke kursyer shumë më tepër kohë dhe duke sjellë komoditet të madh për jetën tuaj.
【Cilësi e lartë dhe i papërshkueshëm nga uji】Përdorni dizajnin e jashtëm me cilësi të jashtme gri argjendi të qëndrueshme nga aliazh metalik pa kapak. Dizajni i mbyllur e bën atë të ketë rezistencë të shkëlqyer ndaj ujit. Funksioni i shkëlqyer i papërshkueshëm nga uji mbron skedarët e gamës së plotë. Nëse e bini aksidentalisht në ujë, thjesht fshijeni të thahet dhe më pas mund ta përdorni pa problem.
【I lëvizshëm dhe elegant】 Disku i flashit është i vogël dhe mjaft i lehtë, kështu që është e lehtë ta çoni kudo. Disku USB flash përmban një shtresë metalike të hijshme por të qëndrueshme që mbron diskun nga goditjet e papritura. Struktura metalike me cilësi të lartë dhe pamja elegante e bëjnë atë jo vetëm një mjet praktik për ruajtjen e të dhënave, por edhe një dekorim elegant, veçanërisht të përshtatshëm për të qenë një dhuratë e vogël.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tuyer Pendrive 512 GB i papërshkueshëm nga uji me memorie USB me zinxhir çelësash 512 GB USB 3.0 Hard i jashtëm Memory Stick Metal Pendrive 3.0 për laptop/TV/makinë/PC”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tuyer Pendrive 512 GB i papërshkueshëm nga uji me USB flash drive me zinxhir çelësash 512 GB Stick me stilolaps USB 3.0 Hard i jashtëm Memory Stick Metal Pendrive 3.0 për laptop/TV/makinë/PC
Tuyer Pendrive 512 GB i papërshkueshëm nga uji me USB flash drive me zinxhir çelësash 512 GB Stick me stilolaps USB 3.0 Hard i jashtëm Memory Stick Metal Pendrive 3.0 për laptop/TV/makinë/PC

$25,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta