Televizor LED SILVER 32″ Android Smart Ready HD

$119,00

Kategori: tag:

MARKA: Argjend
FOTO: Ekrani (Inç/cm): 32″ / 80 cm Teknologjia e dritës së prapme: LED Rezolucioni: 1366 x 768 Raporti i pamjes: 16:9 Sistemi i ngjyrave: PAL / SECAM Skanimi progresiv: Po
AUDIO: NICAM Stereo: 2 x 10W Sistemi i zërit: B/G, DK, I
LIDHJA: Hyrjet: 2 x HDMI, VGA, USB, Dalja audio e PC: kufje
SMART TV: po, Android

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “LED TV SILVER 32″ HD Ready Smart Android”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Televizor LED SILVER 32″ Android Smart Ready HD
Televizor LED SILVER 32″ Android Smart Ready HD

$119,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta