USB Stick 32GB USB memorie vizatimore USB 3.0 Flash Drive Memory Stick në formë dhëmbi 32 GB me shpejtësi të lartë Pendrive Cute Smiley Teeth Thumb Drive Funny U Disk – Civetman

$11,21

Kategori: tag:

Plug and Play: USB flash drive origjinal Civetman, thjesht futeni flash drive-in dhe më pas filloni transferimin dhe ruajtjen e të dhënave ndërmjet pajisjeve. (Nuk keni nevojë të instaloni ndonjë softuer, instaloni shoferin automatikisht) I pajtueshëm me Windows 7/8/10/Vista/XP/Unix/2000/ME/NT Linux/Mac OS dhe i pajtueshëm me USB 3.0.
I besueshëm dhe i sigurt: Civetman Genuine USB 3.0 Flash Drive ndihmon në mënyrë efektive në mbrojtjen e skedarëve, videove, muzikës, fotove ose çdo të dhënë tjetër, si dhe parandalon në mënyrë efektive humbjen e të dhënave. Gama e temperaturës së funksionimit të flash drive-it USB Civetman është midis -10℃ dhe 50℃ dhe diapazoni i temperaturës së ruajtjes është midis -20℃ dhe 60℃. Me mbështetje të sigurt teknologjike dhe pajisje me cilësi të lartë, Civetman është marka të cilës mund t'i besoni.
I lëvizshëm dhe i përshtatshëm: Me dizajn vizatimor, USB flash drive Civetman jo vetëm që ndihmon në mbajtjen e skedarëve tuaj dixhitalë në madhësi mini, por gjithashtu i mban ato në dorën tuaj. Sa i përket madhësisë së xhepit, është i lehtë dhe i përshtatshëm për t'u mbajtur. Dhe USB flash drive plotëson kërkesat tuaja portative në çdo kohë, kudo nëse mund të aksesohet ndonjë pajisje me fole USB.
Praktik dhe dizajn: Dizajni i gomës PVC në modë, qesharak dhe vizatimor, e bën atë lehtësisht të dallueshëm nga të gjithë disqet e tjera flash. Kreativiteti e bën atmosferën një ambient më të lumtur! I përshtatshëm për ruajtjen, transferimin dhe ndarjen e të dhënave dixhitale në shkollë, familje, miq, klientë dhe makina. Aplikoni për ruajtjen e të dhënave të muzikës, recetave, fotove, filmave, dizajneve, manualeve, programeve, broshurave, etj.
Kapaciteti aktual: Shpejtësia e leximit dhe e shkrimit, shpejtësia e shkrimit të flash drive-it tonë është 20M/S - 35M/S ose do të keni fatin të merrni 35M+. Nëse dëshironi të ruani filmin 1 GB në USB flash drive-in tonë, ju duhet koha të jetë 2 minuta, kurseni kohën tuaj. USB flash drive është kapaciteti aktual, mund të përdorni H2 për të dërguar një mesazh me tekst.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “USB Stick 32GB Memory Stick Cartoon USB 3.0 Flash Drive Tooth Forme Memory Stick 32 GB Speed ​​High Speed ​​Pendrive Cute Smiley Teeth Thumb Drive Funny U Disk – Civetman”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

USB Stick 32GB USB memorie vizatimore USB 3.0 Flash Drive Memory Stick në formë dhëmbi 32 GB me shpejtësi të lartë Pendrive Cute Smiley Teeth Thumb Drive Funny U Disk – Civetman
USB Stick 32GB USB memorie vizatimore USB 3.0 Flash Drive Memory Stick në formë dhëmbi 32 GB me shpejtësi të lartë Pendrive Cute Smiley Teeth Thumb Drive Funny U Disk – Civetman

$11,21

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta