Woxter E-Book Scriba 195 Black – Lexues i librave elektronikë 6 inç (1024×758, E-Ink Pearl ekran më i bardhë, EPUB, PDF) Micro SD, Mban më shumë se 4000 libra, teksturë e gomuar, ngjyrë e zezë

Lexues librash dixhital super i lehtë me ekran 6” (1024×758); Ekrani i Woxter Scriba 195 E-Ink Pearl i ri është më i bardhi në treg, duke përmirësuar kontrastin deri në 60% në krahasim me ekranet e tjera me bojë elektronike
Ekran: 6 inç e-Ink Pearl Plus, 16 nivele të shkallës gri, 1024×758 / Slot për Micro-SD / 4 GB memorie të brendshme / Bateri litium 1800 mAh / Cilësi e gomuar e këndshme në prekje
Mund të keni më shumë se 4.000 libra në memorien e tij: Ka një memorie të brendshme prej 4 Gb; Përveç kësaj, ai ka një kartë Micro-SD për të ruajtur librat në përputhje me: Epub, pdf, fb2, htm, doc, txt, rtf, tar, tcr; etj
Kjo ju lejon të lexoni në mënyrën që ju e konsideroni më të rehatshme falë madhësive të shumta të shkronjave dhe kontrastit të lartë të 16 niveleve gri; me një sistem operativ të ri të optimizuar, Woxter Scriba 195 është më i shpejti në treg
Formatet e mbështetura të librave elektronikë: Epub, pdf, fb2, htm, doc, txt, rtf, tar, tcr; etj / Formate të tjera: DRM dhe imazhe (JPEG, BMP, GIF, PNG) / Mundësuar nga Woxter

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Woxter E-Book Scriba 195 Black – 6″ lexues librash elektronik (1024×758, E-Ink Pearl ekran më i bardhë, EPUB, PDF) Micro SD, Mban më shumë se 4000 libra, teksturë e gomuar, ngjyrë e zezë ”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Woxter E-Book Scriba 195 Black – Lexues i librave elektronikë 6 inç (1024×758, E-Ink Pearl ekran më i bardhë, EPUB, PDF) Micro SD, Mban më shumë se 4000 libra, teksturë e gomuar, ngjyrë e zezë
Woxter E-Book Scriba 195 Black – Lexues i librave elektronikë 6 inç (1024×758, E-Ink Pearl ekran më i bardhë, EPUB, PDF) Micro SD, Mban më shumë se 4000 libra, teksturë e gomuar, ngjyrë e zezë

$67,20

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta