Kufje pa tel Xiaomi Mi True 2 Basic Kufjet e reja kanë një jetëgjatësi më të madhe të baterisë, të shëndoshë, të kombinueshme lehtë, me ngjyrë të bardhë

$28,49

Kategori: tag:

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic është një kufje Bluetooth e sapolançuar, versioni 5.0 që ofron cilësi të shkëlqyera të zërit dhe thirrjeve me valë pa ngatërresë.
Dizajni gjysmë veshi Mund të sigurojë rehati maksimale dhe përshtatje optimale për përdorim afatgjatë, telefonata pa zhurmë, shtypje të zhurmës së ambientit me mikrofon të dyfishtë për të siguruar që telefoni të mos pengohet.
Jetëgjatësia më e gjatë e baterisë: Jetëgjatësia e baterisë së kufjeve është 5 orë me karikim të plotë, ndërsa jeta totale e baterisë në kuti është 20 orë.
Zbulimi i veshit: kur hiqet një helmetë, sensori i integruar mund të ndihmojë në pezullimin automatik të muzikës, klikim të dyfishtë në çiftimin e shpejtë (MIUI global), shtypni dy herë kufjen për të aksesuar kontrollin e muzikës, zërin e ndihmës së telefonit ose telefonit.
Cilësi e shkëlqyeshme e zhurmës: Kufjet mbështesin AAC, i cili është një kodues i avancuar që mund të marrë cilësi më të mirë të zërit në iOS dhe Android.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufjet Xiaomi Mi True Wireless 2 Basic Kufjet e reja kanë jetëgjatësi më të madhe të baterisë, tingull, të lehtë për t'u kombinuar, Ngjyra e bardhë (versioni global)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje pa tel Xiaomi Mi True 2 Basic Kufjet e reja kanë një jetëgjatësi më të madhe të baterisë, të shëndoshë, të kombinueshme lehtë, me ngjyrë të bardhë
Kufje pa tel Xiaomi Mi True 2 Basic Kufjet e reja kanë një jetëgjatësi më të madhe të baterisë, të shëndoshë, të kombinueshme lehtë, me ngjyrë të bardhë

$28,49

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta